[ timeout ] get weather
obnovte nebo zkuste mobilní verzi -2.9°C | Cheb | Předpověď počasí, satelitní a družicové snímky, aktuální teplota
Neděle 25. 2. 2018 | slaví: Liliana, zítra: Dorota

Animace oblačnosti

Bouřky

Moje lokalita


Vyberte:

On-line webové kamery v oblasti:
Vyhledat spoj nebo trasu:
Z:  Odkud <> Kam
Do:
Typ:Tato stránka zobrazuje aktuální stav počasí, oblačnosti, bouřkovou aktivitu a akutní výstrahy, jako je povodňová aktivita, hladina rozvodněných řek, situace na silnicích zejména s ohledem na náledí, námrazy nebo mlhy. Nezapomeňte vyzkoušet též sledování počasí nad územím Německa, on-line webové kamery čí také podrobné sněhové zpravodajství.

Srážky jsou pojem zahrnující velkou část hydrometeorů. Jedná se o částice vody, vzniklé kondenzací vodní páry, které padají z oblohy či kondenzují přímo na zemském povrchu. Srážky jsou jednou z hlavních částí koloběhu vody v přírodě a lze je poměrně spolehlivě předvídat až několik hodin dopředu vzhledem ke konkrétní lokalitě. Sledování lze provádět prostřednictvím radarových měření a satelitních snímků oblačnosti.

Bouřka je souborem elektrických, optických a akustických jevů vznikajících mezi oblaky navzájem nebo mezi oblaky a zemí. Bouřky dále označujeme podle doby a místa vzniku, pohybu, vzdálenosti od místa pozorování, intenzity projevů atd. Bouřky jsou vázány na cumulonimby. Oblak cumulonimbus má několik dalších synonymních jmen - kumulonimbus, bouřkový oblak a kupa dešťová. Nejznámějším příkladem bouřek jsou "letní bouřky", které probíhají krátce, intenzivně a lze je velmi dobře včas předpovědět.

Neváhejte a pozorujte počasí z vesmíru. Tento web, je výběrem nejzajímavějších meteorologických informací, umožňuje sledování a předpověd počasí. Naleznete aktuální satelitní (družicové) a radarové snímky poskytující nádherný výhled na Českou republiku, Evropu i celou Zemi a především mapující pohyb oblačnosti nebo výskyt blesků a bouřkových mraků. Rychle se zde také dozvíte, jaká je aktuální venkovní teplota ve Vašem regionu, dozvíte se zde, jaká je aktuální situace a předpověd počasí prezentovaná osvědčenými meteorologickými agenturami.

Zde může být Vaše reklama21. století je ve znamení rychlé informace. Zapněte si mobilní telefon, rozsviťe display. Mobilní web wap.2008.cz přináší jedinečnou funkci, která Vám doporučí optimální oblečení. Byla vyvíjena přes 10let. Košile nebo bunda? Váš telefon to ví.

A nezná jen počasí. Také aktuální zprávy a doprava je neustále po ruce. Zjistěte, zda vyzkoušíte dochvilnost českých drah, nebo vyvenčíte Vaše auto.

wap.2008.cz