[ timeout ] get weather
obnovte nebo zkuste mobilní verzi -3.6°C | Plzeň | Předpověď počasí, satelitní a družicové snímky, aktuální teplota
Neděle 25. 2. 2018 | slaví: Liliana, zítra: Dorota

Animace oblačnosti

Bouřky

Moje lokalita


Vyberte:

On-line webové kamery v oblasti:
Vyhledat spoj nebo trasu:
Z:  Odkud <> Kam
Do:
Typ:Tato stránka zobrazuje aktuální stav počasí, oblačnosti, bouřkovou aktivitu a akutní výstrahy, jako je povodňová aktivita, hladina rozvodněných řek, situace na silnicích zejména s ohledem na náledí, námrazy nebo mlhy. Nezapomeňte vyzkoušet též sledování počasí nad územím Německa, on-line webové kamery čí také podrobné sněhové zpravodajství.

Předpověď počasí je prognóza počasí, založená na využití poznatků o fyzikálních zákonitostech. Počasí je definováno mnoha faktory (hlavně atmosferickým tlakem, vlhkostí, teplotou a větry). K předpovědi počasí je třeba tyto faktory sledovat a k tomu slouží mnoho technických zařízení a přístrojů.

Neváhejte a pozorujte počasí z vesmíru. Tento web, je výběrem nejzajímavějších meteorologických informací, umožňuje sledování a předpověd počasí. Naleznete aktuální satelitní (družicové) a radarové snímky poskytující nádherný výhled na Českou republiku, Evropu i celou Zemi a především mapující pohyb oblačnosti nebo výskyt blesků a bouřkových mraků. Rychle se zde také dozvíte, jaká je aktuální venkovní teplota ve Vašem regionu, dozvíte se zde, jaká je aktuální situace a předpověd počasí prezentovaná osvědčenými meteorologickými agenturami.

Zde může být Vaše reklama21. století je ve znamení rychlé informace. Zapněte si mobilní telefon, rozsviťe display. Mobilní web wap.2008.cz přináší jedinečnou funkci, která Vám doporučí optimální oblečení. Byla vyvíjena přes 10let. Košile nebo bunda? Váš telefon to ví.

A nezná jen počasí. Také aktuální zprávy a doprava je neustále po ruce. Zjistěte, zda vyzkoušíte dochvilnost českých drah, nebo vyvenčíte Vaše auto.

wap.2008.cz